O firmie

Art-Deweloper

Firma Art-Deweloper Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. Od samego początku swojej działalności jesteśmy liderem w budowaniu unikalnych apartamentów słynących z postępowej technologii tworzenia, oryginalności formy architektonicznej oraz wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych w procesie budowlanym.

Nasze cele

Za główne cele naszej działalności stawiamy sobie promowanie nowoczesnej architektury oraz zapewnienie Klientom wysokiego standardu i komfortu użytkowania budowanych przez nas domów. Wszystkie inwestycje są starannie przygotowane przez zespół wykwalifikowanych architektów a sam proces realizacji oddawany jest w ręce doświadczonych i sprawdzonych wykonawców.

Nasze realizacje otrzymały nagrody w prestiżowych konkursach architektonicznych takich jak:

2013
„Dom w którym chciałbym mieszkać”
2009
„Piękny Wrocław”
2010
„Dom w którym chciałbym mieszkać”
2009
„Dom w którym chciałbym mieszkać”

Nasza misja

Firma Art-Deweloper Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby budowane obiekty powstawały w miejscach spełniających oczekiwania przyszłych właścicieli. Tereny nabywane przez Spółkę to spokojne, prestiżowe dzielnice położone na południu Wrocławia, gdzie klientami są głównie rodziny poszukujące ciszy, spokoju, bezpieczeństwa oraz bliskości natury.

Wszystkie realizowane przez nas inwestycje posiadają niezależne, przestronne ogrody, funkcjonalne i przemyślane wnętrza oraz garaże z dodatkowymi miejscami parkingowymi.

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie to zakończone sukcesem inwestycje: