Wynajem – Art-Business Center

Biurowiec Art Business Center

Art-Business Center

Budynek przewiduje wszelkiego rodzaju udogodnienia sanitarno-socjalne w postaci toalet oraz pomieszczeń z aneksami kuchennych, dostępne dla wszystkich użytkowników budynku.  Zmotoryzowanym zostanie oddany do dyspozycji naziemny parking bezpośrednio przylegający do budynku.

Lokalizacja

Art-Business Center zlokalizowany jest na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Strachowskiego 7a. Samo umiejscowienie budynku pozwala na równie dobry dojazd do Centrum miasta jak też bliski wyjazd na autostradę i południowe okolice Wrocławia.

 

Chcesz wynająć biuro? Sprawdź aktualną ofertę:

NR
Powierzchnia m2
Piętro
Kwota najmu (netto)
Meble
Status
Karta biura
2-II
88
1
4400 zł
tak
Wolny

Wynajmę lokal usługowo-biurowy przy ul. Strachowskiego 7a w budynku Art-Business Center. Lokal zajmuje powierzchnię 88 m2, na której wydzielone jest 1 pomieszczenie o powierzchni około 20 m2 (wydzielenie szklaną ścianką) reszta jest zaaranżowana jako typowy open space. Biuro znajduje się na 1 piętrze budynku jest klimatyzowane i wykończone. Możliwość wynajęcia wraz z meblami (biurko, nowoczesne kanapy, recepcja, krzesła obrotowe) Dostępne od listopada 2020 r. W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny. *do ceny należy doliczyć vat, opłaty eksploatacyjne oraz czynsz do zarządcy budynku.

Powierzchnia: 88 m2
Piętro: 1
Status: Wolny
Meble: tak

Opłaty eksploatacyjne: dodatkowo

RZUT LOKALU I WIZUALIZACJE

(Istnieje możliwość wynajęcia z meblami widocznymi na wizualizacji)

Zapraszamy do obejrzenia lokalu!

tel. +48 517 803 148 | +48 71 719 57 72
e-mail: sprzedaz@art-deweloper.pl