Apartamenty Nefrytowe

nefrytowe_apartamenty

Nefrytowe Apartamenty to ekskluzywne osiedle 12 nowoczesnych i funkcjonalnych apartamentów o unikatowej technologii  tworzenia, oryginalności formy architektonicznej oraz dbałości o jakość materiałów wykończeniowych. Właśnie motywy precyzji, artyzmu oraz doskonałości znajdują odzwierciedlenie w  TEJ UNIKATOWEJ INWESTYCJI!

Nowoczesna zabudowa  Nefrytowych Apartamentów została zlokalizowana na Wrocławskim Ołtaszynie – synonimie luksusu i spokoju, w otoczeniu malowniczej szaty roślinnej. Taka lokalizacja zachwyci wszystkich, nawet najbardziej wymagających, którzy cenią sobie zarówno spokój jak i  doskonałe położenie.

 

Nefrytowe Apartamenty to nie tylko NIESPOTYKANY DESIGi DOGODNA LOKALIZACJA – to przede wszystkim FUNKCJONALNE WNĘTRZA. Staranne zaprojektowanie każdego, z DWUNASTU, ponad 190 metrowych apartamentów gwarantuje wszystkim mieszkańcom KOMFORT oraz WYGODĘ o jakiej zawsze marzyli.  W każdym z tych ekskluzywnych lokum znajduje się WYSOKI, przestronny, słoneczny SALON Z OKAZAŁYMI ponad 3-metrowymi OKNAMI, który jest bezpośrednim łącznikiem pomiędzy funkcjonalną kuchnią a kameralnym i idealnym do wypoczynku ogrodem. Niewątpliwie każdy z członków naszej rodziny odnajdzie swój azyl i doskonałe miejsce do odpoczynku w jednej z trzech przestronnych sypialni na piętrze, które posiadają bezpośredni dostęp do balkonów. Unikalną częścią apartamentów jest  poddasze gdzie znajdzie się ponad 40 – metrowa sypialnia  z fantastycznym 30 – metrowym tarasem! Warto wspomnieć, iż inwestycja przy ul. Nefrytowej jako jedyna na rynku posiada izolowane balkony w systemie Jordahl&Pfeifer, które gwarantują wysoką izolacyjności termiczną pomiędzy zewnętrznymi elementami żelbetowymi, a stropem lub ścianami wewnętrznymi. Co jest równoznaczne z obniżeniem kosztów utrzymania i eksploatowania budynku! Fasady domów ozdobione eleganckim i szykownym kamieniem naturalnym (łupek) oraz ciepłym drewnem (cedr kanadyjski) nadadzą inwestycji niepowtarzalny indywidualny klimat a zagwarantowane rozwiązania technologiczne (rekuperacja,  zapewnią mieszkańcom funkcjonalność i komfort życia. W odróżnieniu od konkurencyjnych produktów znajdujących się na rynku, Nefrytowe Apartamenty są budowane z cegły ceramicznej a dachy kryte są estetyczną nowoczesną płaską dachówką ceramiczną. Wszystkie materiały używane do budowy są skrupulatnie dobierane i dostarczane przez solidnych producentów.