Osiedle Multiforma II

Osiedle Multiforma II

Osiedle Multi-forma II jest architektoniczną kontynuacją położonego w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Multi-forma. Osiedle tworzą kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej. Naszym Klientom dajemy do wyboru szeroką ofertę 24 domów o powierzchniach od 112,86 m2 do 126,34 m2 z działkami od 121 m2 do 351 m2. Każdy dom będzie posiadał garaż w bryle budynku oraz dostęp do placów zabaw stworzonych specjalnie dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

 

Wszystkie domy składać się będą z dwóch kondygnacji. Na parterze będzie się mieściła komfortowa kuchnia z wysokim na prawie 3 metry salonem z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz łazienka, która będzie gwarantowała przyszłym mieszkańcom wygodę i komfort użytkowania domu. Na piętrze będą się znajdowały 3 lub 4 przestronne sypialnie, których wysokość również będzie sięgała 3 metrów oraz funkcjonalna łazienka dzięki czemu każdy użytkownik domu znajdzie dla siebie idealne miejsce do odprężenia.

Osiedle Multi-forma II wyróżnia się nowoczesną formą architektoniczną wpisaną w najnowsze trendy oraz stonowaną kolorystyką, która sprawia, że osiedle jest ponadczasowe i idealnie wpisuje się w bezpośrednie otoczenie inwestycji.

Wspaniała lokalizacja Osiedla, w spokojnym aczkolwiek świetnie skomunikowanym miejscu na południowej stronie Wrocławia, pozwala na szybki i komfortowy dojazd do Centrum miasta jak i umożliwia doskonałe połączenie z obwodnicą i bezproblemowy wyjazd z miasta. Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się świetne przedszkola, Szkoła Podstawowa w Bielanach Wrocławskich, centrum sportowe Matchpoint z wyśmienitą restauracją oraz liczne sklepy.

Galeria