Art-Business Center

Biurowiec Art Business Center

O inwestycji

Budynek Art-Business Center będzie się wyróżniał nowoczesną i elegancką formą architektoniczną. Elewacja frontowa stworzona będzie praktycznie w całości ze szkła, dodanie do niej drewnianych kratownic oraz innowacyjnych płytek elewacyjnych ma nadać budynkowi niepowtarzalnego charakteru i sprawić, że nie pozostanie niezauważony na wrocławskiej mapie biznesu.

Dokładamy wszelkiej staranności aby każdy szczegół inwestycji od architektury i doboru najwyższej jakości materiałów budowlanych poczynając a na niskich kosztach utrzymania lokali, ich funkcjonalności i komforcie użytkowania kończąc, spełniał oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Budynek składa się z trzech kondygnacji oraz antresoli użytkowej. Wyposażony zostanie w cichobieżną windę, system kontroli wilgotności powietrza, podwieszane sufity oraz przyjazny środowiskowo system oświetlenia. Łączna powierzchnia wszystkich lokali usługowo-biurowych przeznaczona do sprzedaży to 1100 m2. Na parterze oferujemy 280 m2 powierzchni przeznaczonej pod lokale handlowo-usługowe. Na piętrach znajdować się będą nowoczesne biura doskonale doświetlone szklanymi witrynami. Pierwsza kondygnacja obejmuje lokale o łącznym metrażu – 380 m2, druga- 360 m2 natomiast antresola sprzedawana będzie użytkownikom biur drugiego piętra jako dodatkowa powierzchnia do adaptacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy podział powierzchni zgodny z potrzebami biznesowymi Klienta (wielkość lokalu, kształt, umiejscowienie). Możliwe jest również wykończenie wnętrza w oparciu o indywidualne wytyczne kupującego. Cały budynek zostanie wyposażony w rekuperację zapewniającą wentylację mechaniczną przy jednoczesnym odzysku ciepła oraz klimatyzacje. Przewidziane są również wszelkiego rodzaju udogodnienia sanitarno-socjalne w postaci łazienek z prysznicami oraz aneksy kuchenne. Dla zmotoryzowanych pozostawiamy do dyspozycji naziemny parking bezpośrednio przylegający do budynku.

lokalizacja

Art-Business Center zlokalizowany jest na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Strachowskiego 7a. Samo umiejscowienie budynku pozwala na równie dobry dojazd do Centrum miasta jak też bliski wyjazd na autostradę i południowe okolice Wrocławia.

Galeria

Wizualizacja