Osiedle Multiforma I

Osiedle Multiforma I

Nazwa OSIEDLA MULTIFORMA została zainspirowana różnorodnością oferowanych budynków a także lekką i czystą formą architektoniczną inwestycji. Naszym Klientom proponujemy bogatą ofertę 24 domów o zróżnicowanych wielkościach powierzchni użytkowych od 100 do 157 m2 z garażami i działką oraz placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Multi-forma to jednak nie tylko nowoczesna architektura i różnorodność oferty to przede wszystkim NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA. Niskie koszty ogrzewania to pieniądze realnie zaoszczędzone przez Naszych Klientów, którzy tą zaletę docenią tym bardziej im bardziej będzie wzrastać koszt energii.

 

Szczelne okna, ciepłe szyby ( stolarka trzyszybowa), grube warstwy ocieplenia, dobra izolacja przegród zewnętrznych w tym stolarki okiennej i drzwiowej , wysoko sprawna instalacja grzewcza i doskonale zaizolowane ściany to tylko niektóre z zastosowanych przez Nas technik znacznie ograniczających zapotrzebowanie energetyczne budynków, które bezpośrednio przekładają się na niskie koszty utrzymania Państwa domu. Dodatkowo, na Państwa życzenie, wyposażamy segmenty w najwyższej klasy rekuperację zapewniającą odzysk ciepła z powietrza i ograniczającą straty energetyczne powstające w wyniku wentylowania pomieszczeń, zapewniając przy tym Państwu stały dostęp do świeżego powietrza. Wszystkie domy składać się będą z trzech poziomów. Parter to miejsce w którym koncentrować się będzie życie rodzinne mieszkańców. Wysoki na 3 metry, przestronny salon doświetlony oknem o podobnej wysokości, z bezpośrednim wyjściem na ogród, kuchnia oraz łazienka połączone w przemyślany i funkcjonalny sposób zapewnią przyszłym mieszkańcom satysfakcję, wygodę i komfort użytkowania. Na drugim poziomie budynku (piętrze) znajdować się będą wg Państwa uznania 2,3 lub 4 przytulne sypialnie oraz łazienka dzięki czemu każdy z członków Rodziny odnajdzie swój azyl i doskonałe miejsce do odprężenia. Unikalną częścią naszych segmentów jest poddasze użytkowe, które mogą Państwo dowolnie zaadaptować na przykład na przestronną sypialnię z salonem kąpielowym, „chill out room” bądź pokój zabaw dla Dzieci. Ze względu na to, że zadowolenie naszych Klientów jest dla Nas najważniejsze nasze domy mogą być dowolnie aranżowane. Uwzględniamy zmiany lokatorskie, pomagamy, doradzamy i wykonujemy. Nasze domy dzięki temu są skrojone na Państwa miarę i zgodnie z Państwa potrzebami co przekłada się na późniejszy komfort użytkowania domu.

Galeria